Diane Guerrero, DC'nin Yeni Dizisi Doom Patrol'ün Kadrosuna Katıldı!

Diane Guerrero, DC’nin Yeni Dizisi Doom Patrol’ün Kadrosuna Katıldı!

1 Ağustos 2018 303 0 0

Orange Is The New Black dizisinin yıldız oyuncusu Diane Guerrero, DC’nin yeni yayın platformu DC Universe’te yayınlanacak Doom Patrol dizisinin kadrosuna katıldı.

Live-action dizi, DC’nin en garip ekiplerinden birinin yeniden canlandırılması olarak tanımlanıyor: Robotman, Negative Man, Elasti-Woman ve Crazy Jane. Gizemli Dr. Niles Caulder tarafından yönetilen bu ekip, dijital çağın en büyük kahramanı Cyborg tarafından maceraya atılırlar ve kendilerini DC evreninin en tuhaf ve en beklenmedik köşelerine götürecek bir görevde bulunurlar.

Guerrero, dünyanın en şiddetli çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip olan ilginç kahraman Crazy Jane’i canlandıracak. 64 farklı kişiliğinin her biri, Jane’i Doom Patrol’ün en güçlü ve aynı zamanda en istikrarsız üyesi yapan farklı bir süper güç ortaya koyuyor. Guerrero kadroda daha önce Elasti-Woman’ı oynayacağı duyurulan April Bowlby’a katılıyor. Ünlü oyuncu belki de en çok Orange is the New Black dizisindeki Marsilya Ramos rolüyle bilinir. Ayrıca eleştirmenlerce beğenilen CW dizisi Jane the Virgin ve CBS sitcomu Superior Donuts’da da yer aldı. Doom Patrol’ün senaryosu Jeremy Carver tarafından yazılacak. Dizinin yapımı, 2019 lansmanına yetişebilmesi için, bu sene içinde başlayacak.

Kaynak

Etiketler: DC, DC Universe, Diane Guerrero, Doom Patrol, Orange is The New Black Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com