Deadpool'u Canlandıran Ryan Reynolds Kanser Hastası Çocukları Böyle Sevindirdi

Deadpool’u Canlandıran Ryan Reynolds Kanser Hastası Çocukları Böyle Sevindirdi

20 Şubat 2018 447 0 0

Marvel’ın en sıradışı kahramanı Deadpool’u canlandıran aktör Ryan Reynolds, ek çekimleri devam eden Deadpool 2 filminin setinde kanser hastası çocuklarla buluştu.

Make-A-Wish (Bir Dilek Tut) America Derneği ve Kanada Çocukların Dilekleri Vakfı’ndan gelen kanser hastası çocuklar, şu sıralarda Kanada’nın Vancouver kentinde ek çekimleri yapılan Deadpool 2 setini ziyaret etti.

Çocuklarla birebir ilgilenen 41 yaşındaki oyuncu, kişisel Facebook hesabından yaptığı fotoğraflı açıklamada, “Deadpool bir bozulma yaşayarak kanserden kurtulmuştu ancak bu çocuklar gerçekte kanseri her gün yeniyorlar. Bu vakıflar birçok süper-cesur çocuğun ve bu çocukların gülümsemelerini görmek isteyen anne-babaların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor” ifadelerini kullandı.

Prodüksiyon süreci büyük ölçüde tamamlanan ve yönetmenliğini David Leitch’in üstlendiği Deadpool 2 filmi 18 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşacak.
Deadpool'u Canlandıran Ryan Reynolds Kanser Hastası Çocukları Böyle Sevindirdi

Kaynak

Etiketler: Deadpool, Deadpool 2, Marvel, Ryan Reynolds Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com