Deadpool'dan Disney Göndermesi

Deadpool’dan Disney Göndermesi

15 Aralık 2017 256 0 0

Walt Disney’in 21st Century Fox’un film ve TV bölümlerini satın alması Hollywood’da büyük yankı buldu. Fox’un R-Rated (yaş sınırlamalı) karakterlerinin akıbeti ise belirsizliğini koruyor.

Marvel Comics bünyesindeki X-Men kahramanlarından Deadpool da bunlardan birisi. Fox stüdyosu sayesinde rolü daha önce beyaz perdede benzeri görülmemiş şekilde ‘şiddet dolu ve +18’ derecede canlandıran Ryan Reynolds’ın yaptığı esprili paylaşıma bakılırsa şimdiden yeni patronuyla başı belada gibi.

Anlaşma haberlerinin gündeme bomba gibi düşmesinin ardından sosyal medya hesabında soluğu alan Reynolds, “Anlaşılan o ki, Matterhorn’u (Disneyland’da bir bölüm) havaya uçuramazsınız” mesajı yayınladı. Bir Disneyland güvenlik görevlisinin Deadpool’u dışarı çıkardığı fotoğraf da büyük ilgi topladı.

Reynolds, daha önce de Disney-Fox anlaşmasına değinmiş ve “Deadpool ile Mickey Mouse arasındaki patlayıcı cinsel gerginliğin açığa çıkma zamanı!” diye tweet atmıştı. Deadpool 2 filminin 1 Haziran 2018’de gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynak

Etiketler: Deadpool, Disney, FOX, Marvel Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com