DC'nin Yeni Dizisi Swamp Thing'e, İlk Bölümünün Ardından İptal Kararı Geldi!

DC’nin Yeni Dizisi Swamp Thing’e, İlk Bölümünün Ardından İptal Kararı Geldi!

8 Haziran 2019 288 0 0

DC çizgi romanlarından uyarlanan Swamp Thing‘in yayınlanan ilk bölümünün ardından dizinin ikinci sezon onayı alamadığı açıklandı. İlk sezon yayınlandıktan sonra dizi final yapacak.

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanarak ekrana taşınan Swamp Thing‘in ekran macerası yalnızca bir sezon sürecek. İptal haberi, dizinin sadece ilk bölümü yayınlanmışken duyurularak büyük bir hüsran yarattı.

Len Wein ve Bernie Wrightson tarafından yaratılan dizi, ölümcül bir virüsü araştırma görevi için doğup büyüdüğü kasabaya dönen Abby Arcane’in maceralarını konu alıyor. Abby, yalnızca bu araştırma görevine odaklanmışken bir anda bilim insanı Alec Holland’la arasında beklenmedik bir bağ kurulur. Ancak malesef ani bir trajediyle sevgilisi Alec’i kaybeder. Bir süre sonra bölgede bulunan bataklığın da kendine ait sırları olduğunu keşfeden Abby, sevdiği adamın aslında ölmemiş olabileceğini keşfeder.

Dizinin başlıca rollerini Crystal ReedVirginia Madsen ve Andy Bean gibi oyuncular paylaşıyor.

Swamp Thing uyarlaması şimdilik sadece DC’nin dijital içerik platformu DC Universe’te izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

Kaynak

Etiketler: Andy Bean, Crystal Reed, DC, Swamp Thing, Virginia Madsen Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com