DC'nin Elindeki En Büyük Kozlarından Aquaman Filminin Son Fragmanı Yayınlandı!

DC’nin Elindeki En Büyük Kozlarından Aquaman Filminin Son Fragmanı Yayınlandı!

21 Kasım 2018 315 0 1

Başrolleri Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson gibi isimlerin paylaştığı DC’nin sinematik evreninini kötü gidişatına dur demesi için son kozlarından biri olan Aquaman filminin vizyondan önceki son fragmanı yayınlandı.

Filmin yönetmen koltuğunda Korku Seansı ve Ruhlar Bölgesi gibi filmlerin yönetmeni ve korku sinemasının dahi çocuğu lakaplı James Wan oturuyor. Bu mantıklı bir seçim gibi duruyor ama kesin olarak filmi izledikten sonra göreceğiz.

Kısaca sinopsisinden bahsetmek gerekirse Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır.

Film ülkemizde 21 Aralık Cuma günü vizyona girecek.

Etiketler: Amber Heard, Aquaman, DC, James Wan, Jason Momoa, Patrick Wilson Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Can Turbay

Sıkıcı lise hayatından uzaklaşmak, yeni dünyaların kapısını aralamak için filmlere ve dizilere muhtaç olan bir genç arkadaşınız. Aslında tüm insanlığın tek ihtiyacı kendinden bir parça bulabilecek iyi filmler izlemektir.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com