DC Universe Dizilerinin Yayın Takvimi Açıklandı!

5 Ekim 2018 259 0 0

DC Entertainment ve Warner Bros. Digital Networks şirketlerinin ortak oluşturmuş olduğu yeni yayın platformu DC Universe dizilerinin yayın takvimi belli oldu.

DC evrenindeki karakterlerin olacağı dizileri yayınlayacak olan yeni streaming servisi platformu, onay verdiği 6 dizinin hangi aylarda başlayacağını bir takvim paylaşarak duyurdu. Dizilerin net tarihleri belli olmasa da hangi aylarda olacağı netleşti.

dc-universe-takvimi

Daha önceden Titans’ın 12 Ekim’de başlayacağını açıklayan DC Universe’in diğer dizileri şu tarihlerde yayınlanacak. Young Justice: Outsiders (3A) Ocak 2019’da, Young Justice: Outsiders (3B) Haziran 2019’da, Doom Patrol Şubat 2019’da, Swamp Thing Mayıs 2019’da, Stargirl Ağustos 2019’da ve en son olarak Harley Quinn 2019’un Ekim ayında yayınlanacak.

Etiketler: DC, DC Universe, Doom Patrol, Harley Quinn, Stargirl, Swamp Thing, Warner Bros, Young Justice: Outsiders Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com