DC Karakteri Batgirl'ün Filmi Geliyor!

DC Karakteri Batgirl’ün Filmi Geliyor!

24 Kasım 2017 367 0 0

Süper kahraman uyarlamalarının usta yönetmeni ve senaryo yazarı Joss Whedon, DC Comics çizgi roman karakteri Batgirl’ü de beyaz perdeye taşımakta kararlı.

Marvel Sinematik Evreni’nde iki Avengers (Yenilmezler) filmini yöneten ve en son DC filmi Justice League (Adalet Birliği) filmini tamamlayan 53 yaşındaki Amerikalı yönetmenin, şu sıralarda Batgirl senaryosu üzerinde çalıştığı ve filmin yönetmenliğini üstleneceği belirtiliyor.

Bill Finger ve Sheldon Moldoff tarafından ilk kez 1961 yılında çizilen Batgirl, bugüne kadar farklı karakterlerin bir ‘üst kimliği’ olarak tasarlandı. Bruce Wayne / Batman karakterinin kadın versiyonu olarak birçok macerada boy gösterdi.

Joss Whedon’ın 1967 yılında yayınlanan bir hikaye üzerinde çalıştığı ve karakteri sinemaya uyarlamak istediği kaydediliyor. Söz konusu Batgirl versiyonunda dedektif James Gordon karakterinin kızı Barbara Gordon, Batgirl olarak suçla savaşıyordu. Filmle ilgili net detaylar önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak.

Kaynak

Etiketler: Batgirl, DC Comics, Joss Whedon Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com