DC, Harley Quinn İçin 4 Yeni Film Planlıyor!

DC, Harley Quinn İçin 4 Yeni Film Planlıyor!

3 Aralık 2017 493 0 0

İlk kez 2016 yapımı Suicide Squad’da Margot Robbie tarafından canlandırılan DC Comics anti-kahramanı Harley Quinn’in yer alacağı dört yeni film projesi planlanıyor.

27 yaşındaki Avustralyalı aktris Robbie’nin oynamayı çok sevdiğini her fırsatta ifade ettiği ikonik karakter, önümüzdeki yıllarda sırasıyla Suicide Squad 2, Gotham City Sirens ve resmi adı belirlenmemiş bir Harley / Joker filminde boy gösterecek.

Sevilen karakterin yer alacağı dördüncü filmin haberini ise dün bizzat Margot Robbie verdi. Katıldığı bir röportajda konuşan ünlü oyuncu, “Yaklaşık iki yıldır bir solo Harley spin-off’u (yan hikayesi) üzerinde çalışıyorum. Diğerlerinden ayrı olacak. Bilgiler kilit altında, fazla detay veremem. Tamamen farklı olacak. Herkes Harley’i yeniden birçok kez ekranda görmek istiyor ve bunun hangi yollarla gerçekleşeceği üzerinde çalışıyor” dedi.

Önümüzdeki filmlere dair ipuçları da veren Robbie, “Harley’i diğer kadın kahramanlarla da görmek istiyorum. Suicide Squad’ı çekerken bunu söyleyip duruyordum, onun kız arkadaşlara da ihtiyacı var, çizgi romanlarda görebilirsiniz, yeni insanlarla tanışmayı seviyor ama özellikle bir kızlar çetesine ihtiyacı var” diye konuştu.

Jared Leto’nun yeniden Joker’e hayat vereceği ve Robbie’nin de Harley Quinn karakterine geri döneceği Suicide Squad 2’nin 2019’da gösterime girmesi bekleniyor.

Kaynak

Etiketler: DC, Harley Quinn, Joker, Margot Robbie, Suicide Squad Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com