DC Dizisi Titans'tan Bir Klip Yayınlandı!

DC Dizisi Titans’tan Bir Klip Yayınlandı!

16 Eylül 2018 244 0 0

Ekim ayında ekranlarda olacak olan DC’nin yeni dizisi Titans‘tan bir tanıtım klibi yayınlandı. Genç süperkahramanlara odaklanacak dizi DC Universe adlı platformda yayınlanacak.

Oyuncu kadrosunda Brenton Thwaite, Teagan Croft, Anna Diop, Alan Ritchson, Minka Kelly, Bruno Bichir ve Lindsey Gort gibi isimler dizide boy gösterecek. Dizinin yaratıcıları ise Greg Berlanti, Akiva Goldsman, Geoff Johns gibi isimler. Aynı zamanda dizinin showrunner koltuğu ise Greg Walker’a verildi.

DC’nin yeni platformunda yayınlanacak olan Titans, DC Universe platformununda ilk orjinal dizisi olma özelliğini de taşımış olacak.

Bir grup genç kahramanın yer alacağı dizinin ilk sezonunda Dick Grayson, Raven, Jason Todd ve Starfire gibi kahramanları seyredeceğiz.

Haftalık olarak yayınlanacak Titans‘ın ilk bölümü ise 12 Ekim tarihinde DC Universe platformunda yayınlanacak.

Etiketler: alan ritchson, Anna Diop, Brenton Thwaite, Bruno Bichir, DC, DC Universe, Greg Berlanti, Lindsey Gort, minka kelly, Teagan Croft, Titans Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com