DC Dizisi Titans’da Doom Patrol Sürprizi!

12 Şubat 2018 385 0 0

DC Entertainment CEO’su Geoff Johns’un Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Titans‘ın gelecek bölümleriyle ilgili hayranları heyecanlandıracak bir gelişme ortaya çıktı. “The #Titans are getting some company…” başlığıyla paylaşılan senaryo fotog​​rafında, dizinin “Doom Patrol” adını taşıyan bir bölümle izleyici karşısına çıkacağı duyuruldu.

Arnold Drake, Bob Haney ve Bruno Premiani’nin imzasını taşıyan The Doom Patrol ekibi, sıradışı maceralara atılan bir grup uyumsuz süper kahramandan oluşuyor. Ekibin orijinal üyeleri Niles Caulder, Cliff Steele, Elasti-Girl ve Negative Man’den oluşurken sonradan eklenenler arasında Crazy Jane, Elongated Man, Metamorpho ve Beast Boy gibi karakterler var. The Doom Patrol, Titanların animasyon dizisi Teen Titans ve Teen Titans Go’da da görünmüştü.

Titans, Dick Grayson’ın gölgelerden doğup Starfire ve Raven gibi korkusuz süper kahramanlardan oluşan ekibin lideri olmasını ele alacak. Dizinin prömiyeri DC’nin yeni dijital içerik platformunda gerçekleşecek.

Kaynak

Etiketler: DC, Titans Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com