DC Dizisi Titans 2. Sezon Onayını Başlamadan Kaptı!

DC Dizisi Titans 2. Sezon Onayını Başlamadan Kaptı!

4 Ekim 2018 864 0 0

DC Universe platformunda yayınlanacak olan dizi Titans daha ilk sezonu başlamadan ikinci sezon onayını kapmayı başardı. Aynı zamanda Netflix’te de yayınlanacağı açıklanan dizi bir grup genç süper kahramanın hikayesine odaklanacak.

Dizide DC evreninden ve Gotham City’nin karanlıklarından çıkıp gelen Raven, Starfire ve Beast Boy‘un yanı sıra onlara liderlik edecek olan Robin‘in hikayesi dizinin akışına yön verecek. Yeni kurulan genç süper kahramanlar grubu, içlerindeki şeytanlarla savaşmak ve gezegeni kötülükten korumak için güçlerini birleştirecekler.

Dizinin yapımcılığında Greg Berlanti, Akiva Goldsman ve Geoff Johns’un imzası olacak. Dizinin oyuncu kadrosunu ise Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Minka Kelly, Ryan Potter ve Alan Ritchson gibi oyuncular oluşturacak.

DC Universe platformunda yayınlanacak olan süper kahraman dizisi Titans, 11 bölüm olacak ve 12 Ekim 2018 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Etiketler: alan ritchson, Anna Diop, Beast Boy, Brenton Thwaite, Bruno Bichir, DC Universe, Lindsey Gort, minka kelly, Netflix, Raven, Robin, Starfire, Teagan Croft, Titans Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com