DC Dizisi Stargirl'den İlk Görsel Geldi!

DC Dizisi Stargirl’den İlk Görsel Geldi!

31 Mart 2019 381 0 0

DC’nin yeni yayın platformu DC Universe’te yayınlanacak olan Stargirl dizisinden ilk kare geldi.

DC’nin genç süper kahramanı Stargirl’ün maceralarının işleneceği dizide, lise öğrencisi Courtney Whitmore’un fantastik hikayesi işlenecek. Annesinin yeniden evlenmesiyle Kaliforniya’ya taşınan genç kız buradaki yeni hayatına uyum sağlamakta güçlük çeker. Courtney çok geçmeden üvey babasına dair büyük bir sırrı keşfeder. Üvey babası gençlik yıllarında bir süper kahramanla birlikte çalışmıştır. Babasının o dönemde kalan kostümünü ele geçiren Courtney böylece sıradışı bir serüvene adım atar.

Dizide Stargirl rolünde Brec Bassinger‘ı izleyeceğiz. Başlıca rollerde Anjelika Washington, Joel McHale, Henry Thomas ve Giancarlo Esposito gibi oyuncular yer alacak.

DC Universe platformunda izleyiciyle buluşan diziler arasında “Titans”, “Young Justice: Outsiders”, “Harley Quinn”, “Doom Patrol” ve “Swamp Thing” gibi yapımlar var.

Etiketler: Anjelika Washington, Brec Bassinger, DC, DC Universe, Giancarlo Esposito, Henry Thomas, Joel McHale, Stargirl Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com