David Tennant, Jessica Jones’a Geri Dönüyor

David Tennant, Jessica Jones’a Geri Dönüyor

9 Aralık 2017 310 0 0

Netflix’in sevilen Marvel dizisi Jessica Jones’un ikinci sezonundan Krysten Ritter ve David Tennant’lı ilk fotoğraf yayınlandı.

Serinin ilk sezonunda ve The Defenders dizisinde Krysten Ritter’ın hayat verdiği Marvel çizgi roman kahramanlarından Jessica Jones, daha önce David Tennant’ın canlandırdığı anti-kahraman Kilgrave ile olan mücadelesini kazanmış olsa da ikinci sezonda nasıl bir karşılaşma yaşayacakları belirsizliğini koruyor.

Dizinin hayranlarının ‘sürpriz’ olarak nitelendirdiği geri dönüş, en çok Ritter’ı sevindirmiş. İkinci sezona ilişkin bilgi de veren ünlü aktris şunları söylüyor:

“İlk sezonda Jessica’nın travmasına odaklandık, kahramanımız kendisini istismar eden kişiyle yüzleşti. Sezon 2’de daha derinlere gitmek istedik. Zaten Kilgrave ile karşılaşmadan önce de hayatı karışıklık içindeydi. Şimdi daha derinlere inip tabakaları kazıyıp varoluşunun çekirdeğine ulaşmaya çalışıyoruz, amacımız bu.”

Jessica Jones’un ikinci sezonu, 2018 yılı içerisinde Netflix’te yayınlanacak.

Kaynak

Etiketler: David Tennant, Jessica Jones, Kilgrave, Krysten Ritter, Marvel, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com