David Harbour, Stranger Things’in 3. Sezonuyla İlgili Konuştu!

David Harbour, Stranger Things’in 3. Sezonuyla İlgili Konuştu!

16 Ağustos 2018 436 0 0

Netflix’te yayınlanan Stranger Things’in 3. sezonuyla ilgili konuşan David Harbour, merakla beklenen yeni sezonla ilgili ipuçları verdi.

Dizide polis şefi Hopper rolünde izlediğimiz David Harbour, The Hollywood Resporter’a verdiği röportajda diziyle ilgili şunları söyledi: “Yeni sezonu karakterize edebilmeyi isterdim ancak bu bana çok fazla. Örneğin geçtiğimiz sezonu daha mı karanlık bulmuştunuz? Korku elementleri elbette vardı fakat bence birçok eğlenceli ya da aptalca şey vardı; Steve’in baba, çocukların Ghostbusters olması… Benim hikayeme gelecek olursak Hopper’ın Eleven’ı evlat edinmesi eğlenceliydi. Eleven, Hawkins dünyasında, toplumun içerisinde var olabildi. Ve Hopper artık bir baba. Tüm yaşananların arasında genç bir kızı büyütüyor. Bence bunu yaparken yaşadığı beceriksizleri izlemek fazlasıyla eğlenceli olacak.”

Duffer Kardeşlerin imzasıyla ekrana taşınan Stranger Things, üçüncü sezon oyuncu kadrosunda Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Sadie Sink, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes ve Francesca Reale var.

Stranger Things’in üçüncü sezonu 2019’un son çeyreğinde Netflix’te gösterime girecek.

Kaynak

Etiketler: David Harbour, Netflix, Stranger Things Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com