David Ayer'in Joker Pişmanlığı

David Ayer’in Joker Pişmanlığı

27 Kasım 2017 357 0 0

Suicide Squad (Gerçek Kötüler)’in senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen David Ayer, 2016’da vizyona giren filmde Jared Leto’nun canlandırdığı ‘Joker’ karakterine ilişkin üzüldüğü bir detayı paylaştı.

Bir Twitter kullanıcısının, “Suicide Squad, Batman v Superman filminden daha iyiydi ama ana kötü karakter Joker olmalıydı” paylaşımına cevap veren Ayer, “İnan bana bunun ızdırabını yaşıyorum. Evet. Joker filmin asıl kötü adamı olmalıydı” ifadelerini kullandı.

Warner Bros.’un yeniden çekimlerle Ayer’ın gerçek bakış açısını ‘mahvettiği’ yönündeki bir tweet’e de yanıt veren 49 yaşındaki yönetmen, “Haklısınız, biraz farklı versiyonunu yapmıştım, o haliyle çok daha büyük bir başarı yakalayabilirdi. Bu haliyle de harika iş yaptı ve iyi izlenim bıraktı” dedi.

DC Comics çizgi romanlarının popüler anti-kahramanlarını bir araya getiren 175 milyon dolar bütçeli Suicide Squad, küresel çapta 745,6 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek büyük başarı sağlamıştı. Devam filmi Suicide Squad 2’nin 2019’da gösterime girmesi bekleniyor.

Kaynak

Etiketler: David Ayer, DC, Jared Leto, Joker, Suicide Squad Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com