Colton Haynes Arrow'a Tekrar Dahil Oldu!

Colton Haynes Arrow’a Tekrar Dahil Oldu!

15 Aralık 2017 457 0 0

Uzun bir süredir devam eden söylentiler sonunda gerçek oldu. The CW kanalı, genç oyuncu Colton Haynes’ın canlandırdığı Roy Harper, namıdiğer Arsenal, karakterinin Arrow’a geri döndüğünü duyurdu.

Teen Wolf’la ünlenen Colton Haynes’ın Arrow yolculuğu, dizinin ilk sezonunun ikinci yarısında başlamıştı. İkinci sezonun başından itibaren kalıcı bir role kavuşan Haynes, yapımcılarla iki yıllık kontrat imzalamıştı. Haynes, kontratın bittiği üçüncü sezonun sonunda ise diziden ayrıldığını açıklamıştı.

Serinin yapımcıları Marc Guggenheim ve Wendy Mericle, Roy Harper karakterinin geri dönüşüyle ilgili heyecanlarını dile getiririrken “Roy acil bir meseleyi çözmek için ekibe yardımcı olmak üzere Star City’e geri çağırılıyor. Yaptığı bu kısa ziyaret sürpriz bir olaya dönüşüyor ve Thea ile tekrar bir araya geldiğinde ikisinin de hayatında uzun süreli sonuçlara yol açacak değişikler meydana geliyor.” dediler.

Arrow takımı yakın zamanda kan kaybına uğramış; Black Canary, Mad Dog ve Mr. Terrific’in ayrılmasıyla epeyce zor zamanlar yaşamıştı. Arsenal’ın dönüşünün bu boşlukları doldururup dolduramayacağını ise hep birlikte göreceğiz.

Kaynak

Etiketler: Arrow, Colton Haynes, Roy Harper, The CW Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com