Clint Eastwood, Bradley Cooper ve Taissa Farmiga'lı "The Mule" Filminden Fragman Yayınlandı!

Clint Eastwood, Bradley Cooper ve Taissa Farmiga’lı “The Mule” Filminden Fragman Yayınlandı!

6 Ekim 2018 206 0 0

Yönetmen koltuğunda oturan ve aynı zamanda başrolde yer alan Clint Eastwood’ın yanı sıra Bradley Cooper ve Taissa Farmiga’nın olduğu film The Mule‘dan fragman yayınlandı.

Filmde 4 Oscar ödüllü Clint Eastwood’a Bradley Cooper, Michael Peña, Laurence Fishburne, Andy Garcia ve Taissa Farmiga gibi oyuncular eşlik edecek.

The Mule, Earl Stone adında 80’li yaşlarında, beş parasız, yalnız ve işini kaybetmek üzere olan bir adama odaklanıyor. Earl yalnızca araba sürmesini gerektiren bir iş teklifini kabul eder ancak farkında olmadan Meksika karteli için uyuşturucu kuryeliği yapar. Kartel, çok iyi iş çıkardığı için Earl’e daha fazla iş vermeye başlar. Ancak Earl, bir süre sonra hırslı narkotik ajanı Colin Bates’in de radarına girer. Para sorunları ortadan kalkan Earl’e geçmişte yaptığı hatalar ağır gelmeye başlar. Polis veya kartel onu yakalamadan önce yaptığı yanlışları düzeltmek için fazla zamanı yoktur.

Amerika’da ki vizyon tarihi 14 Aralık olan filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

Etiketler: Andy Garcia, Bradley Cooper, Clint Eastwood, Laurence Fishburne, Michael Pena, Taissa Farmiga, The Mule Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com