Chris Pine, Star Trek’te Yeniden Yer Almak İstiyor

16 Eylül 2018 275 0 0

Chris Pine, Star Trek 4 için Captain Kirk rolünü yeniden oynayabileceğini belirtti, fakat Paramount Studios ile henüz kesin bir anlaşmaya varılamadı. Bu anlaşmazlığın sebebi ise… Para!

Star Trek: Discovery’nin başarısının ardından Paramount sadece bir değil iki yeni muhtemel Star Trek filmi için planlara başladı. Biri Star Trek’in eski serisinden karakterler ve oyuncular ile R-Rated şeklinde çekilebilecek bir Quentin Tarantino filmi, diğeri de J.J.Abrams’ın Kelvin Universe zaman çizgisi için daha az karmaşık dördüncü bir film. En başlarda filmin (zaten hazırda olan) dev oyuncu kadrosu ve Kirk ile babası George’u hikayeye daha fazla dahil edebilen, öncekinden daha karmaşık bir zaman yolculuğu konusu ile daha erken çekilebileceği düşünüldü. Fakat Hemsworth ve Pine’ın birlikte oynayacağı bir film, izleyicileri hemen kendine çekmeyi başarsa da, filmi daha da pahalı kıldı. Anlaşmaların oyunculara verilecek para yüzünden kesintiye uğradığı söylenmişti. Bütün bunlardan sonra yeni filmde Kirk karakterini farklı bir oyuncu mu oynayacak, seri en önemli karakterlerinden birini kayıp mı edecek şeklinde sorular hayranların kafalarını uzunca meşgul etti. Üzerine çıkan birçok dedikodu da cabası!

Yeni filmin çekilmesini imkansız görenler için umut, Chris Pine’ın hala istekli olduğunu ve stüdyodan haber beklediğini söyleyince yeniden aydınlandı. Uluslararası Toronto Film Festivali sırasında kırmızı halıda Variety’e bu konuda ropörtaj veren Chris şöyle bir cevap verdi:

“Bilmiyorum, kesinlikle katılmak isterim, arayacaklar mı ne olacak göreceğiz. O zamana kadar, bekliyor olacağım.”

Pine’ın proje için hala hevesli ve pozitif olduğu gerçeği filmde yer alması ihtimalini güçlendiriyor. Star Trek 4’ü Kaptan Kirk olmadan yayımlamak büyük bir risk olduğu için bu harika bir haber. Reboot filmler hikayenin orijinalini yeniden yazabiliyor olmalarına rağmen Kirk kadar önemli ve olmazsa olmaz olduğu kanıtlanan bir karakteri kaybetmek seri için büyük bir tehlike demekti.

 

kaynak

Etiketler: Chris Hemsworth, Chris Pine, Star Trek Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Yağmur Sevinç

Boğaziçi öğrencisi, çizgi roman ve kitap okuyucusu, dizi ve film izleyicisi, süper kahraman aşığı.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com