Chris Evans, “Defending Jacob” Uyarlamasıyla Geliyor!

21 Eylül 2018 468 0 0

Marvel Sinematik Evreninde izlemeye alışık olduğumuz Chris Evans, teknoloji devi Apple için çekilecek olan ‘Defending Jacob’ adlı diziyle karşımıza çıkacak.

Planet of The Apes‘in son iki bölümünü yazan Mark  Bomback, William Landay’ın 2012 yılında çok satan kitabını uyarlamaya hazırlanıyor. 14 yaşındaki oğlu cinayetle suçlanan Andy Barber, topluluğuna ve ilkelerine saygı duyan başarılı bir asistan bölge avukatıdır. Eşi Laurie ve oğlu Jacob ile mutlu bir hayatı olan Andy Barber, oğlunun okulda bir öğrencinin cinayetiyle suçlanmasıyla, gözü hiçbir şey görmeyen ve ne olacağını umursamayan bir baba olarak karşımıza çıkıyor.

Dizi, Passengers‘in başarılı yönetmeni Oscar adaylı Morten Tyldum tarafından yönetilecek.  Yapımcılığını Chris Evans’ın üstlendiği dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Chris Evans’ın bu diziyle karşımıza çıkacak olması Avengers 4‘ün onun için son olacağı ihtimallerini yükseltiyor. Avengers 4, gelecek yıl Mayıs ayında vizyona girecek.

Yazar: Melis Kılıç

Etiketler: Apple, Captain America, Chris Evans, defending jacob, Hollywood Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com