Chris Evans, 8 Yıldır Hayat Verdiği Captain America Rolüne Veda Etti!

Chris Evans, 8 Yıldır Hayat Verdiği Captain America Rolüne Veda Etti!

5 Ekim 2018 338 0 0

Marvel Sinematik Evreninin Captain America’sı Chris Evans, 8 yıldır hayat verdiği rolüne veda ediyor. 2011 yılında Captain America: The First Avenger filmiyle Marvel evrenine dahil olan Evans, Marvel’ın 8 filminde yer aldı.

Avengers 4 çekimlerini tamamlayan oyuncu, twitter aracılığıyla duygusal bir mesajı hayranlarına iletti. Yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Resmi olarak Avengers 4 sahnelerimi tamamladım. En basit tarifle duygusal bir gündü. Son 8 yıldır bu rolü oynamak bir onurdu. Kameranın önünde, kameranın arkasında ve izleyicilerin arasındaki herkese verdikleri anılar için teşekkür ederim. Sonsuza kadar minnettarım.”

Captain America ilk yenilmez olma özelliğini taşımakla beraber Avengers 4 filminin ardında ayrılacağı biliniyordu. Dedikodular arasında filmde hayatını kaybedilebileceği konuşuluyor. Ayrıca Iron Man’de buna dahil.

Avengers 4 filminden sonra 60’dan fazla kahramanın hangilerinin Marvel’ın 4. Evresine geçeceği ise merak konusu. Avengers 4’ün  3 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanması bekleniyor. Ama bu filmden önce Captain Marvel filmine tanıklık edeceğiz. Captain Marvel’ın vizyon tarihi ise 8 Mart 2019 olarak belirlendi.

Etiketler: Captain America, Chris Evans, Marvel Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com