Charlie Hunnam, True History of the Kelly Gang’in Kadrosuna Girdi!

Charlie Hunnam, True History of the Kelly Gang’in Kadrosuna Girdi!

10 Eylül 2018 321 0 0

Sons of Anarcy dizisinin yıldızı Charlie Hunham, Jackson Teller rolü ile gönüllerde taht kurmuştu. Charlie Hunham, Justin Kurzel’in yeni filmi True History of the Kelly Gang’in kadrosuna girdi.

Charlie Hunham, George MacKay, Russell Crowe, Nicholas Hoult ve Essie Davis gibi isimlere eşlik edecek. Peter Carey’in Booker Ödüllü aynı isimli romanına dayanan filmin konusu ise dünyanın en büyük haydutlarından biri olan ve sömürge döneminde yaptığı kötülüklerle tanınan Ned Kelly’nin hikayesi olacak.

Yönetmen, “Charlie’nin bu kadroya katılmasıdan dolayı şanslı hissediyorum. Kendisi bu film için en özgün ve farklı karakteri yarattı ve onunla çalışmak gerçek bir ayrıcalık oldu. Bu süper yetenekli ekiple ve böylesine seçkin ve yetenekli aktörlerle birlikte çalışmaktan onur duyuyorum.” açıklamasını yaptı.

Filmin çekimleri 8 Eylül’de başladı.

Kaynak

Etiketler: Charlie Hunnam, Essie Davis, George MacKay, Nicholas Hoult, Russell Crowe, True History of the Kelly Gang Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com