Charlie Cox: "Daredevil'in İptal Edildiğine Halen İnanamıyorum!"

Charlie Cox: “Daredevil’in İptal Edildiğine Halen İnanamıyorum!”

23 Ocak 2019 177 0 0

Netflix, geçtiğimiz aylarda başarılı bir 3. sezon ile ekranlara gelen Daredevil‘i iptal ettiğini açıklamıştı. Dizinin hayranları bu karara şok olmuş ve tepki göstermişlerdi. Bu durum Charlie Cox‘u da şaşırtmışa benziyor.

Başrolde Daredevil karakterine hayat veren Charlie Cox, dördüncü sezon için inanılmaz heyecanlı olduğunu ve dizinin iptal edilmesine çok üzüldüğünü belirtti. Tüm bu sürece küçük detayların sebep olduğunu ancak 4. sezonla ilgili en temel fikirlerin bile kendisini çok ama çok heyecanlandırdığını açıkladı. Bırakın dördüncü sezonu, dizinin çok daha uzun bir süre daha süreceği izlenimine kapıldığını belirten Charlie Cox, bu karakterin ve evrenin Netflix’ten koparılmasına halen inanamadığını belirtti.

Dizinin yapımcı ve senaristi olan Drew Goddard, yaptığı açıklamada: “Diziye gelen incelemeler o kadar olumluydu ki ‘İptal etmelerine imkan yok!’ diye düşünüyordum.” ifadelerini kullanmıştı.

Marvel dizisi Daredevil‘ı, Netflix’in yaptığı anlaşmalar nedeniyle en az 2021’e kadar farklı bir platformda dahi göremeyeceğiz.

Kaynak

Etiketler: Charlie Cox, Daredevil, Drew Goddard, Marvel, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com