Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Emanet'in Çekimleri Başladı!

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Emanet’in Çekimleri Başladı!

13 Kasım 2018 285 0 0

Cem Yılmaz’ın Kara Komik Filmler serisinin 3. filmi olacak olan Emanet‘in çekimlerine başlandı. Çekimleri başlayan filmin oyuncu kadrosunu da Cem Yılmaz açıkladı.

Filme ilk bakışı kendi sosyal medya hesabından yayınlayan ünlü komedyeni, deri ceketler içinde görüyoruz. Cem Yılmaz bu paylaşımda ayrıca filmde yer alacak oyuncuları açıkladı.

Emanet filminde Çağlar ÇorumluÖzge Özpirinçci, Çukur dizisinin Cumali’si Necip Memili ve Ufak Tefek Cinayetler’in Arzu’su, güzel oyuncu Tülin Özen‘in yer alacağı belli oldu.

Birbirinden bağımsız iki farklı senaryoya sahip olan “Karakomik Filmler”da seyirci tek bilet ile ilk yarı bir film, ikinci yarı diğer film şeklinde izleyebilecek. Bu özellikleriyle “Karakomik Filmler” dünyada bir ilke imza atacak. Filmde yer alacak diğer oyuncular henüz belli değil.

Ayrıca ünlü komedyen setten bir görsel daha paylaşmayı da ihmal etmedi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Emanet Set @karakomikfilmler

Cem Yılmaz (@cmylmz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Etiketler: Çağlar Çorumlu, Cem Yılmaz, Emanet, Kara Komik Filmler, Necip Memili, Özge Özpirinçci, Tülin Özen Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com