Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler’inden İlk Fragman Yayınlandı!

29 Aralık 2018 202 0 0

Cem Yılmaz’ın 19 Ocak’ta çıkacak olan tek seansta ve tek biletle izlenebilecek olan Karakomik Filmler’in fragmanları yayınlandı.

İlk filmin adının “2 Arada” ikinci filmin ise “Kaçamak” olduğunu daha önceden öğrenmiştik. Konularını az çok biliyorduk ama kafamızda tam olarak canlandıramadığımız aşikardı. Şimdi ise ikisinin de fragmanı yayınlandı ve fragmanlar bence gayet güzel.

Cem Yılmaz’ın birkaç filmini izleyenler onun sinema senaryolarına farklı bir bakış açısının olduğunu ve bunu filmlerine de uyarladığını görmüşlerdir. Yani gündelik hayatın konularını farklı bir biçimde biraz da absürt bir şekilde yorumluyor. Bu iki filmin de bu şekilde olacağını düşünüyorum. Cem Yılmaz Türk sineması için çok değerli bir sanatçı inşallah bu iki filmiyle gişede istediği başarıyı yakalar.

 

Fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: 2 Arada, Cem Yılmaz, Kaçamak, Karakomik Filmler Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Can Turbay

Sıkıcı lise hayatından uzaklaşmak, yeni dünyaların kapısını aralamak için filmlere ve dizilere muhtaç olan bir genç arkadaşınız. Aslında tüm insanlığın tek ihtiyacı kendinden bir parça bulabilecek iyi filmler izlemektir.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com