Çekimlerine Başlanan Natalie Portman’lı Pale Blue Dot'ın Setinden Bir Kare Paylaşıldı!

Çekimlerine Başlanan Natalie Portman’lı Pale Blue Dot’ın Setinden Bir Kare Paylaşıldı!

26 Temmuz 2018 279 0 0

Natalie Portman’lı Pale Blue Dot‘ın çekimleri başladı ve ilk set karesi yayınlandı. Oscar ödüllü başarılı aktris Natalie Portman‘ın başrolde yer aldığı filmin setinden ilk kare oyuncunun instagram hesabından geldi.

Pale Blue Dot, bir görev sonrası Dünya’ya dönen ve bir meslektaşıyla (Jon Hamm) ilişkiye başlayan evli bir astronotu (Natalie Portman) konu alıyor. Drama ve bilim kurgu filmi, uzayda uzun süre vakit geçiren astronotların eve döndükten sonra gerçeklik algılarını kaybetmesi teorisine odaklanıyor. Filmdeki olaylar gerçek hayattaki astronot aşk üçgeninden esinleniyor. 2007 yılında sefer uzmanı Lisa Nowak, astronot William Oefelein ile ilişkisi olan Amerikan Hava Kuvvetleri’nde görevli Colleen Shipman’ı kaçırma teşebbüsünde bulunduğu için tutuklandı. Nowak 2009 yılında itiraf pazarlığı yaptı ve 2010 yılında ABD Donanması’ndan atıldı.

Filmin kadrosunda Natalie Portman‘ın yanı sıra Jon Hamm, Zazie Beetz, Dan Stevens, Ellen Burstyn, Colman Domingo ve Jeremiah Birkett gibi oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Fargo ve Legion dizilerinin yaratıcısı olan Noah Hawley yer alacak.

In character as Lucy Cola. 📷: @hilstills #sneakpeek

Natalie Portman (@natalieportman)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kaynak

Etiketler: Colman Domingo, Dan Stevens, Ellen Burstyn, Jeremiah Birkett, Jon Hamm, Natalie Portman, Noah Hawley, Pale Blue Dot, Zazie Beetz Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com