Venom’da Carnage Söylentileri

11 Şubat 2018 254 0 0

Sürpriz bir şekilde duyurulan Venom filminin çekimlerinin bitmesinin ardından, 2 gün önce yayınlanan fragmanla heyecan doruğa çıktı. Ancak fragman tam olarak hayranların istediği fragman değildi. Açığını söyleyeyim, Venom’suz Venom fragmanı beni de biraz şaşırttı.

Şimdiyse asıl merak konusu, filmin asıl kötüsü olacağı söylenen Carnage’ın kim olacağı ve Cletus Kasady’yi kimin oynayacağı. Tabii bu kısımda başka bir söylenti devreye giriyor. Carnage filmin asıl kötüsü olmayabilir! Hashtag Show, Carnage’ın ana hikayenin bir parçası olmaya başlamasının ancak ikinci filmde olabileceğini söylüyor. Yani bu filmde, öyle hayallerdeki gibi bir Venom-Carnage kapışması göremeyeceğiz gibi. Eğer bu söylentiler doğruysa, hayranlar Carnage için beklentilerini düşürmeye şimdiden başlasa iyi olur.

Bununla birlikte bu söylentilerin tam olarak teyit edilmediğini belirtelim. Ekim ayına kadar Venom’la ilgili daha çok materyale sahip olacağız. Ne diyelim, umarım Sony sağ gösterip sol vurur.

 

Film 5 Ekim 2018’de gösterime girecek. Merak edenler için fragman;

 

 

Etiketler: Carnage, Sony, Venom Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com