Captain Marvel Fragmanı Yayınlandı!

Captain Marvel’dan İlk Görüntüler Geldi!

5 Eylül 2018 313 0 0

Avengers: Infinity War’ın post credit sahnesinde Captain Marvel filmine bir gönderme yapılmıştı. Avengers 4 filmi öncesi izleyeceğimiz Captain Marvel filminden yeni görüntüler geldi.

Brie Larson‘ın başrolde Captain Marvel karakterine can vereceği film, Marvel Sinematik Evreninin yeni üyesi olacak. Captain Marvel gizeminin bu filmle beraber çözüleceğini düşünüyoruz. Orjinal hikayede 90’lı yıllarda geçtiğini biliyoruz. Ancak Carol Danvers’ın daha sonra uzun süre ortalarda olmadığı da anlaşılıyor. Captain Marvel‘in Thanos ile olan mücadelede neden Avengers ekibiyle birlikte olmadığı bu filmle birlikte sanırım öğrenmiş olacağız.

Filmde de zamanda geri döneceğimiz aşikar. 90’lı yıllarda filmin geçtiği yeni görsellerle daha da açığa çıktı. Carol hava kuvvetleri pilotu olarak görev yapıyor. Onun uzaylı Kree savaşçısına ait DNA’ya maruz kalmasıyla birlikte özel güçler kazanmasına şahit oluyoruz. Filmde ayrıca Nick Fury ve Phil Coulson karakterlerini de göreceğiz.

Avengers 4 öncesi izleyeceğimiz Captain Marvel,8 Mart 2019 tarihinde sinemadaki yerini alacak.

Etiketler: Avengers, Avengers 4, Captain Marvel, Marvel, Nick Fury, Phil Coulson Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com