Captain Marvel Filminden Yeni Bir Tanıtım Yayınlandı!

Captain Marvel Filminden Yeni Bir Tanıtım Yayınlandı!

8 Ocak 2019 276 0 0

Captain Marvel filmi için özel bir klip yayınlandı. Özel klipte Captain Marvel’ın güçlerini keşfediyoruz. Captain Marvel’ın düşmanlarına daha fazla göz atma fırsatı buluyor ve güçlerini nasıl kullandığına tanıklık ediyoruz. Ayrıca Jude Law’ın canlandırdığı Mar-Vell ile ve Samuel L. Jackson’ın canlandığı Avengers filmlerinden de tanıma imkanı bulduğumuz Nick Fury karakteriyle olan ilişkisine de yakından bakıyoruz.

Marvel Sinematik Evreni’nin henüz görmediğimiz bir zaman diliminde kendimizi bulacağımız Captain Marvel filminde Brie Larson’ın canlandırdığı Carol Danvers kendini iki uzaylı ırkının savaşının ortasında bulacak ve geçirdiği dönüşüm sonrası geçmişini keşfe çıkacak. Carol Danvers, geçmişte gezegenimizde yaşadığını ve burada bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlayan genç bir kadın olarak güvenebileceği tek kişi ile iletişim kuracaktır. Bu kişi de SHIELD çalışanı Nick Fury’nin ta kendisidir. Geçmişini keşfettikçe kendine dair bilmediği yeni detayları keşfeden süper kahramanımız, bir yandan da özel klipte de gördüğümüz şekil değiştiren düşmanları Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi güçlü yapan erdemli Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynamaktadır. İki ırkın Dünya üzerindeki savaşında bir taraf seçmek zorunda kalan Carol, bir süper kahraman olmanın gerçek anlamını keşfetme yolunda ilerleyecektir.

Captain Marvel 8 Mart’ta vizyondaki yerini alacak.

Kaynak

Etiketler: Brie Larson, Captain Marvel, Marvel Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com