Bryan Cranston, En Çok Etkilendiği "Breaking Bad" Sahnesini Anlattı!

Bryan Cranston, En Çok Etkilendiği “Breaking Bad” Sahnesini Anlattı!

24 Eylül 2018 259 0 0

Efsane dizi Breaking Bad‘in başrol oyuncusu Bryan Cranston, dizide en çok dağıldığı sahnenin detaylarını anlattı.

Unutulmaz anların ve repliklerin yer aldığı dizi, 5 yıl boyunca ekranlarda yerini almıştı. 2. sezonda yer alan bir sahne ise hem hayranların hem de Bryan Cranston‘ın aklında yer etmişe benziyor. Jane karakterinin kendi kusmuğunda boğulduğu; Walter’ın ise sessizce bu anı izlediği o meşhur sahne, Cranston’ı da en az izleyiciler kadar etkilemiş olacak ki bu konuda bir kez daha içini döktü.

Tribeca panelinde konuşan Cranston, moderatörün sorusu üzerine, kariyerinde duygusal anlamda risk aldığı ağır sahnelerden bahsetti. “Rol yaparken duygu sarmalına yakalandığınız anlar vardır. Bu bir girdaba benzer, içerisinde dönüp durursunuz.” diyen Cranston, Jane’in ölümünü bu sahnelerden biri olarak nitelendirdi.

Sahneyi çekerken Jane karakterine baktığında kendi kızını hatırladığını söyleyen Cranston “Şimdi konuşurken bile biraz nutkum tutuldu çünkü bir baba olarak beni en çok korkutan şey bu. Orada boğularak ölen kişinin benim kızım olması riski ve bu halen daha ödümü patlatıyor.” dedi. Kamera kayıttan çıktıktan sonra gözleri yaşlı bir şekilde Anna Gunn’ın yanına gittiğini açıklayan Cranston, rol arkadaşına sarılarak sakinleşmiş.

Cranston ayrıca senaryonun ilk taslağında sahnenin çok daha karanlık olduğunu belirtirken orijinal versiyonunu da anlattı: “Jane öksürmeye başlıyor, yan yatıyor, Walt ona bakıyor ve Jane’i omzundan itiyor, o da bu yüzden sırtının üstüne düşüyor . Yani Walt onu gerçek anlamda öldürmüş oluyor.” Cranston, kanalın ve stüdyonun araya girmesiyle sahnenin yumuşatıldığını açıkladı.

Breaking Bad, 5 sezonun ardından 2013 yılında ekranlara veda etmişti. Jane’in öldüğü sahneyi bir kez daha anımsamak için videoyu izleyebilirsiniz.

Kaynak

Etiketler: Breaking Bad, Bryan Cranston, Jane Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com