Bryan Cranston Better Call Saul

Bryan Cranston Better Call Saul’da Oynamak İstiyor!

19 Şubat 2017 260 0 0

Breaking Bad dizisinde efsane karakter Walter White ‘ı canlandıran Bryan Cranston Better Call Saul dizisinde yer almak istediğini söyledi.

Breaking Bad’in başarısından sonra oluşturan yan dizi Better Call Saul’da Walter White karakterinin görebilecek miyiz? Saul Goodman ‘a odaklanan dizi Breaking Bad’den önceki olayları anlatıyor. Hayranların dizide Walter White ve Jesse Pinkman gibi karakterlerin geçmişine ait görüntüler görmek istemesi gayet doğal. Peki bu efsane karakterleri dizi de görmemiz mümkün mü?

Merak edilen bu soruyu Moviefone, Bryan Cranston’a yöneltti. Sevilen oyuncu “Bilmiyorum. Aslına bakarsanız bunun oldukça keyifli olacağını düşünüyorum. Ancak şimdiye kadar benimle iletişime geçen kimse olmadı. Vince Gilligan’ın bu hikayenin devamlılığını bozacak bir şey yapmayacağını biliyorum. Düşününce bu karakterlerin birinin yanından geçip gitmesi de mümkün. Mesela iki adam markette karşılaşabilir. “ sözlerini sarf etti. Ardından da “Eğer böyle bir teklif alırsam hiç düşünmeden kabul ederim. Vince beni istediği sürece dizide yer alırım.” diyerek niyetini açıkça belli etti.

Nisan ayında 3. sezonu ile yayınlanacak Better Call Saul tanıtımlarında Gus Fring‘i görmemiz Breaking Bad dizisindeki oyuncuları izleme ihtimalimizi arttırıyor.

Ayrıca Aaron Paul’un, geçen aylarda katıldığı bir televizyon programında diziye katılıp katılmayacağı hakkında yaptığı açıklamada “Umarım olur. Belki çoktan sahnelerimi çekmişizdir ve onlar üçüncü sezonda kullanacaklardır.” dediğini hatırlatmakta fayda var.

Bu açıklamalarla beraber dizi hayranları Walter White ve Jesse Pinkman karakterlerini görmek için umutlu. Bakalım Better Call Saul’da Bryan Cranston ve Aaron Paul‘u görebilecek miyiz?

Etiketler: Aaron Paul, Better Call Saul, Breaking Bad, Bryan Cranston, Gus Fring, Jesse Pinkman, Saul Goodman, Walter White Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com