Breaking Bad'in Filmi Geliyor!

Breaking Bad’in Filmi Geliyor!

7 Kasım 2018 251 0 0

Müjdeli haberi duyurmak isteriz. Efsane dizi Breaking Bad‘in filmi geliyor. 5 sezonluk serüveniyle ekranlara veda eden dizi sinemaya uyarlanacak.

The Hollywood Reporter’da yer alan habere göre; serinin yaratıcısı Vince Gilligan yaklaşık 2 saatlik bir film hazırlığına giriştiğini dizinin hayranlarına duyurdu. Better Call Saul dizisiyle meşgul olan Vince Gillagan‘ın bu haberi vermesi büyük bir sürpriz oldu. Better Call Saul, Breaking Bad öncesinde yaşanan konuları ele alıyor.

Başrollerinde Bryan Cranston, Aaron Paul ve Anna Gunn‘ın yer aldığı dizide ki oyuncuların filmde yer alıp almayacağını merakla bekliyoruz. Zaten bu oyuncular olmazsa hayranlar da büyük bu burukluk olacağını düşünüyoruz. Walter White, Jesse Pinkman ve Skyler White gibi karakterleri aynı oyuncuların oynamasını bekliyoruz.

Bir hayli kısıtlı bilgiye sahip olduğumuz film mevcut hikaye üzerinden çekilecek. Çekimlerin Albuquerque’da yapılması bekleniyor. Dizinin çekildiği yer olan Albuquerque’da yayın yapan bir gazeteye göre filmin üzerinde duracağı konu “kaçırılmış bir adamın özgürlük mücadelesi” olarak belirtildi.

Etiketler: Aaron Paul, Anna Gunn, Better Call Saul, Breaking Bad, Bryan Cranston, Vince Gilligan Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com