Breaking Bad Filminde Bizleri Neler Bekliyor?

Breaking Bad Filminde Bizleri Neler Bekliyor?

25 Ocak 2019 199 0 0

Daha önceden efsane dizi Breaking Bad‘in filminin çıkacağı haberini vermiştik. Bu haberle dizinin hayranları durumdan oldukça hoşnut olmuştu. Film hakkında artık yeni detaylarda gelmeye başladı.

Dizide başrolde yer alan Bryan Cranston, taslak senaryoyu okuduğunu ancak kendisinin filmde yer alıp almayacağını bilmediğini açıklamıştı. Şimdi ise kadroda yer alacak isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Dizinin yapımcısı Vince Gilligan, iki saatlik Breaking Bad filmi için kolları sıvadı. Filmin adının Greenbier olması beklenirken henüz isim konusunda net bir açıklama yapılmadı. Dizinin başrol oyuncuları Walter White rolünü üstlenen Bryan Cranston ve Jesse Pinkman rolü ile gönüllere taht kuran Aaron Paul‘ün yanı sıra, Todd rolüyle Jesse Plemons, Skinny Pete rolüyle Charles Baker, Badger rolüyle Matt Jones, Ed rolüyle Robert Forster, Mrs. Pinkman rolüyle Tess Harper, Jane rolüyle Krysten Ritter ve Kenny rolüyle Kevin Rankin filmde de dizideki gibi varlıklarını sürdürecekler.

Dizide yer alan birçok oyuncunun filmde de yer alması özellikle flashback ağırlıklı sahnelerin çok olacağının habercisi gibi. Söylentilere göre filmin konusu, kaçırılan bir adamın tutsak edildiği yerden kaçıp özgürlüğüne kavuşması üzerine olacak. Aynı zamanda filmde Jesse’nin dizi finali sonrası hikayesine odaklanılması bekleniyor.

Filmin çekimlerinin henüz ne zaman başlayacağı belli olmadı.

Etiketler: Aaron Paul, Breaking Bad, Bryan Cranston, Greenbier, Vince Gilligan Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com