Black Widow Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

Black Widow Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

Scarlett Johansson‘lı solo Black Widow filmi yönetmenini buldu. Marvel sinematik evreninde, güzel yıldız Scarlett Johansson ile hayat bulan başarılı casus Natasha Romanoff, nam-ı diğer Black Widow’u temel alan solo film 2004 yapımı romantik film Somersault, 2012 yapımı tarihi dram filmi Lore ve geçtiğimiz yılın filmi, Teresa Palmer başrollü psikolojik gerilim Berlin Syndrome’u filmografisinde bulunduran Cate Shortland‘ın imzasını taşıyacak.

Marvel’ın 70’ten fazla yönetmenle görüştüğü solo filmin kamera arkası için son elemeye kalan adaylar Amma Asante (Belle), Maggie Betts (Novitiate) ve Melanie Laurent (“Galveston”) olmuştu. Ancak kazanan Avustralyalı yönetmen Shortland oldu.

Marvel serisinin hayranları uzun zamandır solo Karadul filmi için beklentilerini dile getiriyor ve stüdyodan talepte bulunuyorlardı. Solo film, şu sıralar Marvel spin-off projeleri arasında en çok beklenenlerden biri konumunda… Projenin senaryosu ise Jac Schaeffer’ın imzasını taşıyacak.

Marvel Sinematik Evreni’nde ilk kez 2010 yılında vizyona giren Iron Man 2 ile görünen Black Widow, Yenilmezler ekibinin süper güçleri olmayan az sayıdaki üyesinden biri olsa da, ekibin vazgeçilmez bir parçası olarak öne çıkıyordu. Geçmişinde yaşadığı travmalara dair çok az veriye sahip olduğumuz Black Widow’un solo filminde karakterin, çok gizli Sovyet beyin yıkama ve eğitim programı Red Room’da geçen travmatik geçmişinin masaya yatırılacağı düşünülüyor.

Kaynak

Etiketler: Black Widow, Cate Shortland, Marvel, Natasha Romanoff, Scarlett Johansson Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com