Bitcoin Konulu İlk Komedi Filmi Yolda!

Bitcoin Konulu İlk Komedi Filmi Yolda!

17 Aralık 2017 366 0 0

Sanal para birimi Bitcoin son zamanlarda ciddi bir konu haline gelse de bu bir komedi filmi çekilmesine engel değil.

2017 yılında değeri yüzde 1000 artış gösteren ve son iki ayda piyasa değeri 8 bin dolar yükselen Bitcoin’in filmi çekilecek. Yönetmenliğini Christian Cashmir’in üstleneceği yapımın başrolünde oyuncu ve komedyen Theo Von yer alacak. Senaryosunu Brent Craft’ın yazdığı filmin yapımcısı ise Lauren Cribb.

Filme ilişkin değerlendirmede bulunan Christian Cashmir, “Çekimlere Nisan ayında New Mexico’da başlayacaktık fakat Bitcoin’in değeri 19 bin dolara kadar yükseldi. Prodüksiyonda biraz daha hızlanmamız gerekecek. İnsanları eğlendirmeyi hedefleyen film, Bitcoin’in iyi ve kötü yanlarını, geleceği nasıl etkileyebileceğini ve popüler sanal paranın kötü yanlarını anlatacak” dedi.

Filmde Arizona’da yaşayan iki kardeşin 20 milyon dolar değerindeki bitcoini, internet üzerinden en yüksek fiyatı teklif edene satma hikayeleri ve sonrasında gelişen olaylar anlatılacak. Çekimlere 2018’de başlanması hedefleniyor.

Kaynak

Etiketler: Bitcoin, Theo Von Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com