Birds of Prey Filminin Başrolleri Belli Olmaya Başladı!

Birds of Prey Filminin Başrolleri Belli Olmaya Başladı!

27 Eylül 2018 202 0 0

Margot Robbie’nin Harley Quinn’e tekrardan hayat vereceği film Birds of Prey kadrosu şekillenmeye başladı. Ekibin yeni isimleri belli oldu.

Quinn’e Black Canary ve The Huntress karakterlerinin eşlik edeceği film, kadın kahramanlarımızı alıp Gotham’a yönelik ciddi bir tehdide karşı savunma cephesi haline getirecek. Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli, namı diğer The Huntress’ı Cloverfield serisinden tanıdığımız Mary Elizabeth Winstead canlandıracak. The Huntress için düşünülen isimler arasında yeni nesil Mumya’mız Sofia Boutella, Black Mirror’da boy gösteren Cristin Milioti ve The Nice Guys’tan tanıdığımız Margaret Qualley bulunuyordu.

Suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel, namı diğer Black Canary için ise Jurnee Smollett-Bell ile anlaşmaya varıldı. Bir süper kahraman filmini yönetecek olan ilk Asyalı kadın yönetmen Cathy Yan’ın yönetmenliğini yapacağı “Birds of Prey”in senaryosunu Christina Hodson yazacak.

Justina Machado ve Roberta Colindrez, Gotham City Polis Departmanı’nda bir dedektif olan eşcinsel Rene Montoya karakterini canlandırması için düşünülen isimler arasında yer alıyor. Dünyanın en büyük dövüş sanatçılarından biri olan Cassandra Cain için henüz öne çıkan bir isim olmasa da gelen dedikodular yapımcıların Asya kökenli bir kadın oyuncu aradığı yönünde…

Kaynak

Etiketler: Birds of Prey, DC, Harley Quinn, Helena Bertinelli, Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com