Biraz Nostalji: 10 Disney Channel Orijinal Filmi

13 Kasım 2018 677 0 -1

1- Camp Rock (1-2)

Yazını kaliteli geçirmek için bir rock kampına katılmayı çok isteyen Mitchie Torres’in (Demi Lovato) bu dileği, annesinin o kampta aşçı olarak işe girmesiyle gerçek olur. Bu sırada Connect 3 adındaki grubun turnesi iptal olmuştur, grup üyeleri solist Shane Gray’i (Joe Jonas) bu kampa girmesi için ikna ederler. Shane Gray ve Mitchie Torres’in yolları kesiştiğinde, ikisinin de hayatı değişecektir.

2- High School Musical (1-2-3)

East High School’a yeni gelen Gabriella Montez (Vanessa Hudgens), basketbol yıldızı Troy Bolton (Zac Efron) ile birlikte okul müzikaline katılmak için seçmelere girerler ve okulun tüm dengeleri değişir!

Eminim ki ikonik şarkılarıyla ve danslarıyla, High School Musical birçoğumuzun çocukluğunda önemli bir yere sahiptir.

3- Lemonade Mouth

Olivia (Bridgit Mendler), Wen (Adam Hicks) , Stella (Hayley Kiyoko), Charlie (Blake Michael) ve Mo (Naomi Scott), ceza odasında tanışıp bir müzik grubu kurarlar. Bu filmi izleyip okulunda grup kurmaya çalışan gençlik, elleri göreyim!

4- Princess Protection Program

Ülkesi işgal altında olan prenses Rosalinda (Demi Lovato), Louisiana’da saklanmak zorunda kalır. Normal bir genç gibi yaşamayı öğrenmek zorundadır, bunu da yalnız yapmayacaktır çünkü Carter (Selena Gomez) adında bir genç kızla birlikte yaşaması gerekmektedir.

5- StarStruck

Jessica Olsen (Danielle Campbell), büyük annesini ziyarete Kaliforniya’ya gitmiştir. Kız kardeşinin de ısrarlarıyla ünlü pop yıldızı Christopher Wilde’ı (Sterling Knight) bulmak için işe koyulur- fakat ikilinin yolları hiç beklenmedik bir şekilde kesişir.

6- 16 Wishes

16 yaşındaki Abby Jensen’in (Debby Ryan) 16.doğum gününde gerçekleşmesini istediği 16 maddelik bir dilek listesi vardır. Karakterimizin eline hayallerini gerçekleştirebilmesi için 16 tane sihirli mum geçer- şimdi kararlarının sonuçlarıyla başa çıkmak zorundadır!

7- Radio Rebel

Utangaç bir lise öğrencisi olan Tara’nın (Debby Ryan) bir sırrı vardır: tüm okulun dinlediği bir radyo kanalında DJ’lik yapmakta, sesi olmayanların sesi olmaktadır.

8- Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana, (Miley Cyrus) veya gerçek ismiyle Miley Stewart, babasının zorlamasıyla doğduğu yere yani Tennessee’ye gider. Onun için en önemli şeyin ne olduğunu orada anlayacaktır.

9- Geek Charming

Okulun popüler kızı Dylan Schoenfield (Sarah Hyland), bir yarışmayı kazanabilmek için film klübündeki çocuklardan birinin kendi hayatını videoya kaydetmesine izin verir. Amaç en başta ışıltılı hayatını insanlara gösterebilmektir- fakat filmi çeken Josh Rosen’ın (Matt Prokop) planı Dylan’ın gerçek hayatını göstermektir.

10- The Princess Diaries

Mia Thermopolis (Anne Hathaway), Genovia krallığının sıradaki prensesi olduğunu öğrenir. Yeni tanışacağı büyükannesinin de yardımıyla bir prenses olmayı öğrenmek, paspal görünüşünden kurtulmak zorundadır.

Etiketler: adam hicks, anne hathaway, blake michael, bridgit mendler, Danielle Campbell, debby ryan, demi lovato, hayley kiyoko, joe jonas, matt prokop, miley cyrus, Naomi Scott, Sarah Hyland, sterling knight, vanessa hudgens, Zac Efron Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Yağmur Sevinç

Boğaziçi öğrencisi, çizgi roman ve kitap okuyucusu, dizi ve film izleyicisi, süper kahraman aşığı.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com