Benedict Cumberbatch, Birinci Dünya Savaşı Temalı Film 1917'ye Katıldı!

Benedict Cumberbatch, Birinci Dünya Savaşı Temalı Film 1917’ye Katıldı!

29 Mart 2019 116 0 0

Başarılı yönetmen Sam Mendes’in Birinci Dünya Savaşı temalı filmi 1917‘nin kadrosuna Benedict Cumberbatch, Colin Firth, Mark Strong, Andrew Scott ve Richard Madden de dahil oldu.

Daha önce savaşın bir gününde geçecek hikayede, George MacKay ve Dean-Charles Cahapman tarafından canlandırılacak iki genç İngiliz askerin bir günlerinin anlatılacağı açıklanmıştı. Filmin çekimlerine gelecek hafta başlanılması bekleniyor.

Filmin senaryosunda Sam Mendes’e eşlik eden isim ise Penny Dreadful dizisinin senaryosunu kaleme alan Krysty Wilson-Cairns oluyor. Filmin yapımcılığında  Steven Spielberg’in Amblin Partners firması ile DreamWorks işbirliği yapacağı biliniyor.

Önce Amerika’da gösterime girecek olan 1917, Universal stüdyolarının açıkladığı 25 Aralık’ta yayınlanacak ardından 2 hafta sonra ise tüm dünyada gösterime girecek.

Etiketler: 1917, Andrew Scott, Benedict Cumberbatch, Colin Firth, Dean-Charles Cahapman, George MacKay, Mark Strong, Richard Madden, Sam Mendes Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com