Ben Barnes, Westworld'ün 2. Sezonu İçin Geri Dönüyor

Ben Barnes, Westworld’ün 2. Sezonu İçin Geri Dönüyor

5 Kasım 2017 387 0 0

HBO’nun popüler bilim kurgusu Westworld‘ün ikinci sezonu için prodüksiyonun başlamasıyla beraber, haberler de gelmeye başladı. Bunlardan ilki dizide Logan karakterini canlandıran Ben Barnes‘ın (Narnia, The Punisher) hikayeye döneceği oldu.

William’ın iş ortağı ve nişanlısının erkek kardeşi olarak ekrana gelen karakter, onu parkın nimetlerini değerlendirmesi için teşvik etmesiyle öne çıkıyordu. Ayrıca William’ın Man in Black olduğunun ortaya çıkmasıyla dizide iki farklı zaman diliminin olduğu ortaya çıkmıştı, dolayısıyla bu da Logan’ın başına neler geldiği sorusunu ortaya çıkarmıştı.

Ayrıca HBO tarafından çekimleri devam eden ikinci sezonun prodüksiyonunun kısa süreli durdurulduğu da açıklandı. Nedeni ise dizinin oyuncularından Zahn McClarnon’un kaza geçirmiş olması. Evinde düşerek kafasını çarpan aktör hastaneye kaldırıldı ve gelecek hafta devam edecek çekimlere katılması bekleniyor. Kanal, yaptığı ilk açıklamada prodüksiyonun sağlık sorunu yüzünden durdurulduğunu açıklamış ancak McClarnon’un ismini vermemişti.

McClarnon’un kariyerinde The Son, Longmire, Fargo ve Timeless gibi diziler de bulunuyor. Westworld ikinci sezonu 2018’de başlayacak.

Kaynak

Etiketler: Ben Barnes, HBO, Westworld Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com