Ben Affleck’ten Sonraki Batman Rolünü Jon Hamm İstiyor

Ben Affleck’ten Sonraki Batman Rolünü Jon Hamm İstiyor

20 Aralık 2017 259 0 0

Bol ödüllü dizi Mad Men’in Don Draper’i olarak hafızalara kazınan Amerikalı ünlü aktör Jon Hamm’in Bruce Wayne / Batman karakterini canlandırmak istediği belirtiliyor.

2019’da vizyona girecek The Batman adlı solo filmin yönetmenlik koltuğunu Matt Reeves’e bırakan Ben Affleck’in bu yapımda Batman’i oynayıp oynamayacağı da hala belli değil. Yönetmen Reeves’in yeni bir isimle çalışmak istediği yönündeki iddialardan sonra rol için başka bir aday daha gündeme geldi.

Reeves’in Batman rolü için Jon Hamm ile görüştüğü, 46 yaşındaki aktörün oynamak için istekli olduğu öğrenildi. Hamm ve Affleck’in 2010 yapımı The Town’dan beri iyi arkadaş oldukları, ancak Jon Hamm’in iş söz konusu olduğunda Affleck’in yerine geçmek istediği, Reeves’in ise kararını henüz vermediği söyleniyor.

Batman v Superman ve Justice League’deki performansıyla Ben Affleck’in çok eleştirildiğini düşünen Hamm’in yakın çevresine kendisinin Batman kostümü için daha uygun olduğunu söylediği iddia ediliyor.

Batman rolü için geçtiğimiz ay Jake Gyllenhaal ismi de gündeme gelmişti. Bununla birlikte Ben Affleck, halen resmi olarak DC Comics sinematik evreninden ayrılmış değil. 2019’daki filmde Affleck’i yeniden Batman olarak görme ihtimalimiz de bulunuyor.

Kaynak

Etiketler: Ben Affleck, Jake Gyllenhaal, Jon Hamm, Mad Men, The Batman Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com