Ben Affleck Neden Batman Rolünü Geride Bıraktığını Açıkladı

15 Şubat 2019 266 0 0

Warner Bros, şu aralar Aquaman’in büyük başarısıyla mest olmuşken bir tarafta DC evrenine dair başka gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Justice League’nin çekimlerinden önce Ben Affleck’in Batman rolünü bırakma niyeti basın tarafından konuşulmaya başlamıştı. Warner Bros bu süreci geçiştirip tekrar rolde kalmasını sağlasa da arkası kesilmedi. Justice League ve Batman v Superman’nin hayal kırıklığı yaratmasından sonra ilk kez Ben Affleck kendi ağzından haberi doğrularak neden rolü bıraktığını açıkladı.

“Bir versiyonunu çekmeye çalıştım ve gerçekten iyi bir senaryo yazarı ile birlikteydim ama ortaya bir şey çıkmadı, kıramadım. Ben de başkasına bir şans vermenin zamanı geldiğini düşündüm. Gerçekten iyi insanlar var.”

Jimmy Kimmel’ın programında konuyla ilgili konuşan Ben Affleck’in bahsettiği senarist Geoff Johns’ın kendisiydi. Fakat Warner Bros projeye Matt Reeves’i atadı ve Ben Affleck’in kurduğu bütün plan sıfırlandı. Şüphesiz bütün bu olanlar zaten hevesi kırılan Ben Affleck’in rolü bırakmasında büyük rol oynadı.

 

 

Etiketler: Batman, Ben Affleck, DC, Sinema, The Batman Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
İrem Alkan

Sinema sever. Sıkı dizi ve çizgi roman takipçisi.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com