Ben Affleck Film Setinden ‘Batarang’ Çalmış

20 Kasım 2017 396 0 0

Vizyondaki Justice League (Adalet Birliği) filminde Batman karakterini canlandıran Ben Affleck’ in çekimler sırasında çaldığı bir batarangın parasını ödemek zorunda kaldığı ortaya çıktı.

Batman’in düşmanlarına fırlattığı, öldürücü olmayan ama dikkat dağıtan ve küçük çapta zarar veren yarasa şekilli bumerang olarak tanımlayabileceğimiz batarang, çizgi romanlarda ve filmlerde karşımıza çıkan oldukça popüler bir silah.

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Affleck’e filmdeki cihaz, silah ve diğer malzemelerden hatıra olarak saklayıp saklamadığı soruldu. Ünlü oyuncu, sette kamyondan düşen eşyalardan bir batarangı alıp evine götürdüğünü ancak Warner Bros.’un kendisine fatura gönderdiğini görünce şaşırdığını söyledi.

Gülerek konuşan Affleck şunları söyledi: “Eğer sonradan parasını ödediyseniz aslında onu çalmış olamazsınız ki benim başıma gelen de buydu. İnanın o bataranglar hiç de ucuz değil.”

Kaynak

Etiketler: Batman, Ben Affleck, Justice League Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com