Başrolde Keanu Reeves’in Olduğu John Wick 3: Parabellum Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

18 Ocak 2019 324 0 1

James Bond, Mission Impossible ve Jason Bourne film serilerini hepimizi biliriz ve severek izleriz. Bu üç yapım aksiyon türü bakımından altın gibi değerlidir. John Wick ise 2014 yılında ilk filminin çıkması ile bu listeye adaylığını koymuş ikinci filmiyle de listede yer almaya (bana göre) hak kazanmıştı.

İlk filmde karısının ölümünden sonra emekli olmaya karar veren John’un köpeğinin öldürülmesi ile işine geri dönerek intikam hikayesi anlatılmıştı. İkinci filmde de köpeğiyle birlikte tekrardan sakin bir yaşam süren John’un çeşitli olaylar sonucunda yeniden suç dünyasına girişi anlatılıyordu.

Serinin üçüncü ve devam filmi olan John Wick 3: Parabellum’un konusu ise John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

Ülkemizde 17 Mayıs günü gösterime girecek John Wick 3: Parabellum’un fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Aksiyon Filmleri, John Wick, John Wick 3 Parabellum, Keanu Reeves Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Can Turbay

Sıkıcı lise hayatından uzaklaşmak, yeni dünyaların kapısını aralamak için filmlere ve dizilere muhtaç olan bir genç arkadaşınız. Aslında tüm insanlığın tek ihtiyacı kendinden bir parça bulabilecek iyi filmler izlemektir.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com