Başrol ve Yapımcı Jessica Biel ile “The Sinner”

4 Ağustos 2018 344 0 0

Petra Hammesfahr‘ın aynı adlı romanından uyarlama polisiye, gizem ve dram içerikli 8 bölümden oluşan mini bir dizi. Yapımcılığını ve başrolünü Jessica Biel üstleniyor.

Bir yaz günü öğleden sonra Cora Tannetti ile kocası, çocuklarını alıp göl kıyısına giderler. Dışarıdan bakıldığında, güneşli günün keyfini çıkaran, son derece mutlu bir aile gibi görünmektedir ama Cora oraya geldikten sonra farklı davranmaya başlar ve kendini öldürmek ister. Sonra bir anda her şey değişir. Cora, kocasının, çoçuğunun ve onlarca insanın önünde arkadaşlarıyla eğlenen bir adamı 7 yerinden bıçaklayarak öldürür. Peki Neden? Yerel polis için dava oldukça kolaydır. Herhangi bir tanık ya da kanıt sıkıntısı yoktur. Cora zaten suçunu itiraf etmiştir. Ancak Başkomiser Harry Ambrose (Bill Pullman), dosyayı kapatmayı reddeder ve araştırmaya başlar. Cinayeti tetikleyen müziği dinletmekten, hipnoza kadar bir sürü yöntem dener.

Ben artık dizinin ortasına doğru bu kadına 3 harfliler musallat oldu sonra da cinnet geçirdi fıtfıtfıt bıçakladı adamı diye düşünmeye başlamıştım ama spoiler yok…

Jessica Biel‘in oyunculuğunu çok beğendim ancak dizide eşi rolündeki Christopher Abbott‘ı sanki Jon Snow‘a benzediği için diziye almışlar gibi bir hali vardı ben pek beğenemedim bu adamı:(

P.S.

Dizinin 2.sezonu 1 Ağustosta başladı bile.

Yazar: Kübra Gafuroğlu

Etiketler: Jessica Biel, The Sinner Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com