Baby Groot’un Gerçek Kimliği Mi? – Guardians of the Galaxy

28 Şubat 2018 396 0 0

İnsanlar bir şeyler hakkında konuşmayı, tartışmayı sever. Hemen hemen her konuda bir tartışma ortamı dahilindeyiz ve bu çok normal. Sizi bilmem ama ben Guardians of the Galaxy Vol.1′in sonunda Groot‘un ölüp yeniden doğması konusunu izleyenlerle epey tartışmıştım. Baby Groot, önceki Groot’un reenkarnasyonu mu, yoksa tamamen ayrı bir varlık mı?

Ve şimdi bu olay netlik kazandı. Guardians of the Galaxy’nin yönetmeni James Gunn bakın ne dedi:

Evet! Baby Groot aslında ilk Groot’un oğluymuş!

Bu ayrıntı aslında Baby Groot ve Star Lord arasında bir bağlantı kurmaya yardımcı oldu. Hatırlarsanız, Star Lord anne ve babasız, Yondu tarafından yetiştirilen bir çocuktu ve sürekli kendinin kim olduğunu merak etmişti. Baby Groot, büyüyüp Teen Groot olduğu zaman onunda bu arayış içinde olabileceğini söyleyebiliriz. Muhtemelen, aynı Star Lord gibi Teen Groot’ta, onu yetiştirmeye çalışan kişilerle ters düşecek. Tıpkı Yondu’yla birlikte mürettebatın da Star Lord’u sahiplenmesi gibi gemidekiler ve hatta Avengers ona sahip çıkacak. Umarım filmde bu ince ayrıntıya ve Star Lord’a yaşattıklarına ufakta olsa bir yer verirler.

 

Şimdi Infinity War’u beklemeye gönül rahatlığıyla devam edebilirim…

 

Etiketler: Groot, Guardians of the Galaxy, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Star-Lord Kategoriler: Özel Dosya
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com