Avengers 4’te Daha Çok Black Panther Görebiliriz!

1 Eylül 2018 454 0 0

Mayıs ayında vizyona girecek olan Avengers 4 filminden haber var!

Hatırlarsınız; Avengers: Infinity War bizlere süper kahraman konusunda şölen yaşatmış, final sahnesiyle ağzımızı açık bırakmıştı. Avengers 4’te ise kalan kahramanlarla birlikte yeni kahramanların bir araya gelip evreni Thanos’tan kurtarmasını izleyeceğiz. Kahramanlarımızın kadrosuna Mart ayında vizyona girecek olan, Brie Larson’un canlandırdığı Captain Marvel’da dahil olacak.

Sabırsızlıkla beklediğimiz filmin bütün yaz kurgusu yapıldı ve bazı sahnelerin yeniden çekileceği duyuruldu.

Atlanta Film, ek sahneler için yapılan oyuncu ve yer seçimlerine dayanarak Black Panther‘in son filmde daha  çok yer alabileceğini bildirdi.

Filmin çıkış tarihine doğru daha somut bilgiler ortaya çıkacaktır ancak daha önce yayımlanmış bir raporda belirtildiği üzere  film yapımcılarının neden Kara Panter’e bu kadar odaklandıkları belli değil. Yurt içi gişesinin Avengers: Infinity War’dan  fazla olduğunu unutmamak gerekir. Hikayenin doğası gereği Black Panther ve Wakanda’nın filmde nasıl yer alacağı belirsiz olsa da gişede ki başarısı ve Marvel tutkunlarının onu çok sevdiği düşünüldüğünde kendini her şekilde izlettireceği kesin.

Yazar: Melis Kılıç

Etiketler: Avengers 4, Black Panther, kara panter, Marvel Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com