Avatar 2 İlk Filmden Bir İsmi Daha Ağırlıyor

Avatar 2 İlk Filmden Bir İsmi Daha Ağırlıyor

27 Ocak 2018 263 0 0

Gişe rekorları kıran 2009 yapımı Avatar’da Doktor Max Patel karakterini canlandıran aktör Dileep Rao, Avatar 2’de de rolünü tekrarlayacak.

Yönetmenlik koltuğuna yine James Cameron’ın oturduğu devam halkasına Dileep Rao’nun yanı sıra Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Joel David Moore, CCH Pounder ve Giovanni Ribisi de geri dönüyor. Yeni katılan önemli isimler ise Kate Winslet, Oona Chaplin ve Cliff Curtis.

20th Century Fox’un 2017 Eylül ayında resmi olarak başlattığı prodüksiyon süreci devam ediyor. James Cameron, Kasım’da verdiği bir demeçte, Pandora gezegeninin olağanüstü su altı sahnelerinin çekimlerinde birçok zorlukla karşılaşıldığı için devam filminin geciktiğini söylemişti.

2,79 milyar dolarlık hasılatıyla tüm zamanların en çok gişe geliri getiren Avatar’ın devam filmi Avatar 2, 18 Aralık 2020’de gösterime girecek. Avatar 3, 17 Aralık 2021’de; Avatar 4, 20 Aralık 2024’te; Avatar 5 ise 19 Aralık 2025’te sinemaseverlerle buluşacak.

Kaynak

Etiketler: Avatar, Avatar 2, Dileep Rao, James Cameron, Max Patel Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com