Asa Butterfield ve Maisie Williams'lı Then Came You Filminden İlk Fragman Geldi!

Asa Butterfield ve Maisie Williams’lı Then Came You Filminden İlk Fragman Geldi!

17 Aralık 2018 254 0 0

Başrollerini adını Hugo adlı filmle söz ettiren Asa Butterfield ve Game of Thrones’un Arya’sı Maisie Williams‘ın paylaştığı Then Came You filminden ilk fragman geldi.

Komedi ve drama filmi olacak olan Then Came You,  ölümcül bir hastalığa yakalanmış cesur bir genç kız olan Skye’ın (Maisie Williams) hikayesini anlatıyor. Skye, havaalanında çalışan 19 yaşındaki Calvin (Asa Butterfield) ile arkadaş olur. Kendi gölgesinden bile korkan evhamlı Calvin, Skye’ın ölmeden önce yapılacaklar listesindeki şeyleri yapmasına yardım eder. Calvin bu sırada korkularıyla yüzleşmeyi ve onları zapt etmeyi öğrenir. Bu korkuların arasında ulaşılamaz gibi görünen güzeller güzeli Izzy’ye (Nina Dobrev) açılmak da vardır.

Filmde Asa Butterfield ve Maisie Williams’a The Vampire Diaries dizisinden tanıdığımız Nina Dobrev’in yanı sıra Tyler Hoechlin, David Koechner, 4 Emmy adaylığı bulunan Tituss Burgess, Sonya Walger, Margot Bingham ve Ken Jeong eşlik ediyor.

Amerika’da 1 Şubat‘ta gösterime girecek olan Then Came You filminin ülkemizde henüz ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Etiketler: Asa Butterfield, David Koechner, Ken Jeong, Maisie Williams, Margot Bingham, Nina Dobrev, Sonya Walger, Then Came You, Tituss Burgess, Tyler Hoechlin Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com