Arrow, 8. Sezonuyla Ekranlara Veda Edecek!

Arrow, 8. Sezonuyla Ekranlara Veda Edecek!

7 Mart 2019 127 0 0

The CW kanalında yayınlanan popüler süper kahraman dizisi Arrow, 8. sezonun ardından ekranlara veda edecek.

Dizide Oliver Queen karakterine hayat veren Stephen Amell, final kararını twitter üzerinden şu sözler ile dile getirdi: “Oliver Queen’i canlandırmak, hayatımın en önemli profesyonel deneyimi oldu. Ancak sonsuza dek düzen sağlayıcı olamazsınız. ‘Arrow’ 10 bölümden oluşan final sezonuyla bu sonbaharda geri dönecek. Söylenebilecek çok fazla şey var ancak şimdilik sadece size teşekkür etmek istiyorum.”

Çizgi roman dizilerinin ekranlarda yaygınlaşmasında öncü olan Arrow, The CW kanalında yer alan DC Comics dizileri ile aynı evrende geçiyordu. Dizinin yapımcıları Greg Berlanti, Marc Guggenheim ve Beth Schwartz final kararı ile ilgili; “Bu zor bir karardı ancak son yedi yılda aldığımız her zor karar gibi yalnızca Arrow’un çıkarlarını düşündük. Bizi yüreklendiren gerçek ise şu oldu; ‘Arrow’, yıllardır devam eden süper kahraman dizileri evreninimizi doğuran diziydi. Diziyi, karakterleri, oyuncuları ve teknik ekibi onore edecek bir final yapmak istiyoruz.” ifadelerini kullandılar.

Arrow, yedinci sezonunun bitiminin ardından 8. sezonuyla önümüzdeki sonbaharda ekranlara geri dönecek. 10 bölüm sürecek sekizinci sezon ile ekranlara veda edecek.

Etiketler: Arrow, DC, Stephen Amell, The CW Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com