Aquaman, DC'nin Gişedeki En Başarılı Filmi Oldu!

Aquaman, DC’nin Gişedeki En Başarılı Filmi Oldu!

28 Ocak 2019 141 0 0

DC evreninin en son vizyona giren filmi olan Aquaman, The Dark Knight filmini geride bırakarak gişede elde ettiği gelir ile en yüksek ciroya ulaşan film oldu.

Toplam geliri 1.09 milyar dolara gelmiş olan film, DC’nin gişede aradığı mutluluğu almasını sağladı. Aquaman, DC Comics filmleri arasında zirveye yerleşti.

Aquaman filminin yönetmeni James Wan, “Yıllarca Aquaman turuncu tişörtlü bir şaka olmuştu… Artık kimse gülmüyor. Ve bu hafta sonu Atlantis’in Kralı, Gotham Şehri’nin Kara Şövalyesi’ni geride bıraktığında Warner Bros için gerçekten de turuncu yeni siyah olacak. Çılgınca.” diye konuştu.

Aynı zamanda karaktere hayat veren Jason Momoa‘nın filmin 1 milyar dolara ulaşmasını sağlamasında büyük bir etken olduğunu söyleyen Wan, oyuncuya teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Jason Momoa daha önceden hayranlara teşekkür etmişti.

Aquaman‘ın devam filmi için çalışmalar devam ediyor. Yönetmenlik koltuğunda tekrardan James Wan’ın oturması beklense de yönetmen imza atmadan önce senaryoyu görmek istiyor.

Etiketler: Aquaman, DC, James Wan, Jason Momoa, The Dark Knight Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com