Anthony Hopkins'in Yeni Filmi King Lear'dan Fragman Geldi!

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi King Lear’dan Fragman Geldi!

22 Ağustos 2018 381 0 0

Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan King Lear‘dan fragman geldi. Richard Eyre‘nin TV filmi uyarlaması olacak yapımın başrollerinde Anthony Hopkins ve Emma Thompson yer alıyor.

Günümüzde geçen kurgusal hikayede Hopkins, İngiltere’deki totaliter bir askeri diktatörlüğe başkanlık eden bir hükümdar olarak yer alıyor. 80 yaşındaki Lear krallığını kızları Goneril, Regan ve Cordelia arasında paylaştırır. Fakat bu paylaşımı kızlarının kendisine yaklaşımına göre yapar. Cordelia kendisini pohpohlamadığı için onu uzaklaştırır. İktidarı ele geçiren Goneril ve Regan babalarını evden kovarlar. Aynı zamanda Lear’ın başbakanı Gloucester, oğulları Edmund ve Edgar tarafından ihanete uğrar ve saklanmak zorunda kalır.

Filmin kadrosunda Anthony Hopkins ve Emma Thompson‘a Emily Watson, Florence Pugh, Jim Broadbent, John Macmillan ve Andrew Scott gibi oyuncular eşlik edecek. Amazon Prime Video’da yayınlanacak filmin vizyon tarihi ise 28 Eylül olarak belirlendi.

Etiketler: Amazon Prime, Andrew Scott, Anthony Hopkins, Emily Watson, Emma Thompson, Florence Pugh, Jim Broadbent, John Macmillan, King Lear, Richard Eyre Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com